Gaming prenosnik ASUS V16 V3607VU-RP196W Core 5 210H/16GB/SSD 512GB/16" WUXGA 144Hz/RTX 4050/W11Home
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Pripravljeni za vzlet domišljije? Spoznajte ASUS V16 – vaš brezplačni vstop v neomejene svetove igranja in ustvarjalnosti. Odlikuje ga futurističen dizajn z izjemno kul podrobnostmi, kot je ozadje tipkovnice Turbo Blue, ki ga izstopa od množice. Ne glede na to, ali osvajate virtualne svetove ali sproščate svojo novo najdeno ustvarjalnost, je ASUS V16 vaša vrata v neomejene možnosti.
Značilnosti izdelka
- Zaslon 16,0'' WUXGA 144 Hz – nebleščeč, svetel in tekoč za optimalno vizualno izkušnjo.
- Intel Core 5 210H + RTX 4050 – zmogljiva kombinacija za delo, igre in multimedijo.
- 16 GB DDR5 + 512 GB SSD – hiter pomnilnik in prostor za shranjevanje brez kompromisov.
Lastnosti izdelka:
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Asus |
|---|---|
| Čitalec kartic | Brez |
| Priključki | 1x USB 3.2 Gen1 Type-C z DisplayPort in PowerDelivery, 2x USB 3.2 Gen1 Type-A, 1x HDMI 2.1 FRL, 1x DC-in, 1x 3,5mm kombinirani avdio priključek |
| Dimenzije | 35,70 x 2,20 x 25,07 cm |
| Tipkovnica in miška | slovenska, osvetljena z numeričnim delom; Miška: precizna drsna ploščica |
| Zaslon | 40,64 cm (16,0'') WUXGA (1920 x 1200) 16:10, LED Backlit, 300-nits, 144 Hz, nebleščeč Anti-glare |
| Varnost | Trusted Platform Module (Firmware TPM), BIOS BUPP |
| Zvočniki in kamera | SonicMaster, vgrajen zvočnik in array mikrofon; Cortana Kamera: 1080p FHD s ščitom za zasebnost (privacy shutter) |
| Teža | 1,95 KG |
| Garancija | 24 (baterija 12M) |
| Baterija in napajanje | 63WHrs, 3S1P, 3-celična Li-ion; Napajanje: 150W (20V, 7.5A), Rectangle priključek |
| Barva | Črna |
| Grafična kartica | nVidia GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs) 6GB GDDR6 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Procesor | Intel Core 5 procesor 210H 2,20 GHz (12MB, do 4,80 GHz, 8 jeder, 12 niti) |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Spomin | 16 GB DDR5 SO-DIMM (1x prosta reža DDR5 SO-DIMM) |
| SSD pogon | 512 GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Črna |
| 2 in 1 | Ne |
| Fingerprint | Ne |
| Laptop type | Gaming |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | ASUS Europe |
|---|---|
| Naslov | Paasheuvelweg 25, 1105 Amsterdam |
| E-pošta | acwb_sl_consumer@asus.com |
| Navodilo | https://www.asus.com/support/download-center/ |
| Dokumenti proizvajalca |
