HISENSE APH09QC prenosna klimatska naprava
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Prenosna klimatska naprava Hisense je več kot le klimatska naprava. Uporabljate jo lahko tudi kot ventilator v vročih poletnih dneh ali kot razvlažilnik zraka v vlažnih prostorih vašega doma. Ta rešitev 3 v 1 (klimatska naprava + ventilator + razvlažilnik zraka) vam prihrani denar in življenjski prostor.
Značilnosti izdelka
- Pametni način samodejno prilagodi način delovanja glede na temperaturo okolice
- Wi-Fi upravljanje - Upravljajte svojo napravo, tudi ko niste doma, prek naprave Android ali iOS
- Funkcija samodejnega nihanja omogoča optimalno porazdelitev zračnega toka v prostoru v vse smeri
VEČNAMENSKA NAPRAVA
Uživajte v rešitvi 3 v 1
![]()
Prenosna klimatska naprava Hisense je več kot le klimatska naprava. Uporabljate jo lahko tudi kot ventilator v vročih poletnih dneh ali kot razvlažilnik zraka v vlažnih prostorih vašega doma. Ta rešitev 3 v 1 (klimatska naprava + ventilator + razvlažilnik zraka) vam prihrani denar in življenjski prostor.
KOMPLET ZA OKNO VKLJUČEN
Večja učinkovitost, nižji stroški
![]()
Komplet za okno, ki je vključen v paket, pomaga izboljšati hladilno učinkovitost z zmanjšanjem povratnega toka toplega zraka, tako da klimatska naprava ohladi prostor v krajšem času in zmanjša stroške
PAMETNI NAČIN
Inteligenten in priročen
![]()
Pametni način samodejno prilagodi način delovanja glede na temperaturo okolice, kot so hlajenje, ogrevanje*, vlaženje in ventilator, kar je inteligentno in priročno.
NADZOR PREKO WI-FI
Upravljajte svojo klimatsko napravo, kjer koli že ste
![]()
Upravljajte svojo napravo, tudi ko niste doma, prek naprave Android ali iOS in si zagotovite prijetno vzdušje v svojem domu ves čas.
MOČNO HLAJENJE
Ohladite prostor kadar koli
Zmogljiva klimatska naprava z visoko hladilno zmogljivostjo in močnim kroženjem zraka, ki vam prinaša hladno okolje, kjer koli že ste, in udobje v vročih poletnih dneh.
SAMODEJNO NIHANJE
Samodejna usmeritev zraka
Funkcija samodejnega nihanja omogoča optimalno porazdelitev pretoka zraka v prostoru v vse smeri. Ni treba ročno nastavljati lamel.
PREPROSTO UPRAVLJANJE
Enostavno upravljanje
Poleg daljinskega upravljalnika ima klimatska naprava tudi pametno nadzorno ploščo z jasnim LED zaslonom in velikimi gumbi.
TIHO DELOVANJE
Tudi za najbolj občutljiva ušesa
S pritiskom na gumb »Tiho« na nadzorni plošči se hrup zmanjša za 5 dB. Zelo uporabna funkcija ponoči, v sejnih sobah ali otroških sobah.
24-URNI ČASOVNIK
Nastavite vzorec delovanja in prihranite energijo
Nastavite lahko določen čas čez dan, ko se bo klimatska naprava samodejno vklopila ali izklopila. Brez skrbi, samo preprosto zadovoljstvo, da ste vedno na pravi temperaturi, kar prihrani energijo in zmanjša stroške energije.
I FEEL
Počutite se bolj udobno
Pritisnite gumb I Feel na daljinskem upravljalniku in klimatska naprava bo izmerila temperaturo okoli daljinskega upravljalnika in ustrezno prilagodila svoje delovanje, tako da se boste počutili bolj udobno.
NAČIN SPANJA
Spanje je zelo pomembno za zdravje
Ta klimatska naprava deluje v tihem načinu in ponoči spreminja temperaturo, da vam zagotovi udoben spanec.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Zmogljivost gretja | 2,4 kW |
| Učinek hlajenja (SEER) | 2,60 |
| Globina | 32 cm |
| Posebnosti | Wi-Fi upravljanje |
| Učinek ogrevanja (SCOP) | 2,80 |
| Višina | 70,8 cm |
| Širina | 43,3 cm |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost hlajenja | 2,6 kW |
| Energijski razred hlajenja | A |
| Energijski razred ogrevanja | A+ |
| Daljinsko upravljanje | Da |
| Timer klime | 24 h |
| Vrsta klime | Prenosna |
| Glasnost | 63 dB |
| Energijski razred | A |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje GSI, trgovina na debelo in drobno d.o.o |
|---|---|
| Naslov | Hrvaška ulica 4 , 1000 Ljubljana |
| E-pošta | gs@gorenje.si |
| Spletna stran | https://si.hisense.com/ |
| Navodilo | https://si.hisense.com/ |

