SKU
1712309
SAMSUNG MG23A7318CK/E2 vgradna mikrovalovna pečica
429,00 €
od
11.31 €
/mesec
Razdeli na do 48 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Vgradna mikrovalovna pečica SAMSUNG MG23A7318CK/E2 omogoča hitro odmrzovanje z možnostjo izbire med petimi vrstami hrane. Z inovativno tehnologijo CERAMIC INSIDE™ zagotavlja enostavno čiščenje in dolgotrajno odpornost proti praskam in rji, hkrati pa ohranja antibakterijske lastnosti.
Značilnosti izdelka
- Hitro in enakomerno odtaljevanje sestavin
- Veliko enostavnejše čiščenje po kuhanju
- Prostornina mikrovalovne pečice 23 l
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Samsung |
|---|---|
| Globina | 362 mm |
| Višina | 275 mm |
| Širina | 489 mm |
| Barva | Črna |
| Moč | 1100 W |
| Prostornina mikrovalovne pečice | 23 l |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Samsung |
|---|---|
| Naslov | PO Box 12987, 02-676 Dublin |
| Spletna stran | https://www.samsung.com/si |
| Navodilo | https://www.samsung.com/si/support/user-manuals-and-guide/ |

