SKU
1755010
BOSCH DWB63BC30 kuhinjska napa
309,00 €
od
10.46 €
/mesec
Razdeli na do 36 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Serie 2, Stenska napa, 60 cm, Izgled nerjavečega jekla. Uživajte v svežem zraku med kuhanjem — celo v načinu recirkulacije. Naš napreden dvojni filtrirni sistem učinkovito odstranjuje maščobo in vonjave. Metalni filter zajame grobo maščobo, medtem ko filter z aktivnim ogljem skrbi za finer delce maščobe in vonjave.
Značilnosti izdelka
- Dvojni filtrirni sistem: učinkovita in dolgotrajna filtracija zraka in vonjav
- Push button control: enostavno in priročno prilagajanje nastavitev vaše nape
- Maks. zmogljivost pri odzračevanju, najvišja normalna stopnja: 400 m³/h
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 52 kWh |
| Globina | 50 cm |
| Maščobni filter | Pralni iz nerjavnega jekla |
| Širina | 59.8 cm |
| Barva | Siva |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | E |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | B |
| Razred svetlobnega izkoristka | A |
| Delovanje nape | Obtočno ali odzračevalno |
| Število hitrosti | 3 |
| Upravljanje | Gumbi |
| Vrsta nape | Stenske nape |
| Glasnost | 67 dB |
| Energijski razred | C |
| Garancija | 2 leti |
| Osvetlitev nape | LED |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


