SKU
1754942
BOSCH DWB97DN30 kuhinjska napa
582,00 €
od
11.02 €
/mesec
Razdeli na do 72 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Serie 6, Stenska napa, 90 cm, Izgled nerjavečega jekla. Motor Eco Silence DriveTM poskrbi za mir in svež zrak v vaši kuhinji, tudi ko je kuhanje najbolj intenzivno. Ta brezkrtačni motor z izjemno močjo odvaja paro in vonjave, a pri tem ostaja presenetljivo tih in energijsko varčen. Tako se lahko med kuhanjem nemoteno pogovarjate s svojimi najdražjimi.
Značilnosti izdelka
- Eco Silence DriveTM: tiho, varčen in močan motor za nape
- DirectSelect: enostavna izbira želene moči in nastavitev svetlobe
- Dvojni filtrirni sistem: učinkovita in dolgotrajna filtracija zraka in vonjav
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Globina | 50 cm |
| Maščobni filter | Pralni iz nerjavnega jekla |
| Širina | 98.8 cm |
| Barva | Siva |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | B |
| Razred svetlobnega izkoristka | A |
| Delovanje nape | Obtočno ali odzračevalno |
| Število hitrosti | 3 + 1 |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Vrsta nape | Stenske nape |
| Glasnost | 56 dB |
| Energijski razred | A++ |
| Garancija | 2 leti |
| Osvetlitev nape | LED |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


