SKU
1785522
BOSCH SMI2HTS06E vgradni pomivalni stroj
529,00 €
od
10.02 €
/mesec
Razdeli na do 72 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Serie 2, Vgradni pomivalni stroj, 60 cm, Nerjaveče jeklo. Z aktivacijo opcije ExtraDry se posoda temeljito posuši zaradi višjih temperatur med izpiranjem in daljšega sušilnega cikla. Zelo praktično in priročno, vse z enim samim pritiskom na gumb.
Značilnosti izdelka
- Z aktivacijo opcije ExtraDry se posoda temeljito posuši zaradi višjih temperatur med izpiranjem
- Raven higiene potrjena za program Eco 50°C in višje ravni s programoma Intensive 70°C in Machine Care
- Z aplikacijo Home Connect upravljajte pomivalni stroj kar s pametnega telefona
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 4:55 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 74 kWh |
| Posebnosti | Home Connect, ExtraDry |
| Poraba vode na cikel delovanja | 9,0 L |
| Barva | Inox |
| Košarica za jedilni pribor | Da |
| Globina | 57 cm |
| Višina | 82 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | AquaStop |
| Število košar | 2 |
| Število pogrinjkov | 13 |
| Število programov | 5 |
| Hitri program | Da |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost | 46 dB |
| Glasnost razred | C |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | C (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


