SKU
1785795
BOSCH SMI4HCS07E vgradni pomivalni stroj
635,00 €
od
10.69 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Serie 4, Vgradni pomivalni stroj, 60 cm, Nerjaveče jeklo. Enostavno nalaganje posode in upravljanje pomivalnega stroja z aplikacijo Home Connect.
Značilnosti izdelka
- ExtraDry: dodatna opcija za močnejšo sušilno zmogljivost
- Košare Flex Basket: prilagodljiva in praktična rešitev za enostavno polnjenje
- Home Connect: Upravljajte pomivalni stroj od kjerkoli
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 4:55 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 75 kWh |
| Posebnosti | ExtraDry, Home Connect |
| Poraba vode na cikel delovanja | 9,0 L |
| Barva | Inox |
| Košarica za jedilni pribor | Ne |
| Globina | 57 cm |
| Višina | 82 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | AquaStop |
| Število košar | 3 |
| Število pogrinjkov | 14 |
| Število programov | 6 |
| Hitri program | Da |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost | 42 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 |
| Energijski razred | C (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


