CANDY CCE116/1X kuhinjska napa
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Stenska dekorativna kuhinjska napa s širino 60 cm omogoča pretok zraka do 305m3 /h. Upravljanje je enostavno z gumbi, ki omogočajo 3 hitrosti delovanja. Za boljši pregled nad kuhališčem skrbi LED osvetlitev. Napa se uvršča v energijski razred C in ima pralen aluminijasti maščobni filter.
Značilnosti izdelka
- Stenska dekorativna kuhinjska napa s širino 60 cm omogoča pretok zraka do 305m3 /h
- Upravljanje je enostavno z gumbi, ki omogočajo 3 hitrosti delovanja
- LED luči zagotavljajo učinkovito osvetlitev kuhinjske površine in imajo 90% manjšo porabo energije
LED OSVETLITEV
![]()
LED luči zagotavljajo učinkovito osvetlitev kuhinjske površine in imajo 90% manjšo porabo energije, ter daljšo življenjsko dobo kot klasične žarnice.
Glavne karakteristike:
- Stenska dekorativna napa
- Upravljanje z gumbi
- 3 hitrosti delovanja
- Zmogljivost vsesavanja: 305 m³/h
- LED osvetlitev: 1x2 W
- 2x Aluminijasti maščobni filter
- Preklop: odsesavanje v zračnik ali prečiščevanje preko oglenega filtra
- Filter: S2(2 kosa - priložena)
Tehnični podatki:
- Barva: inox
- Energijski razred: C
- Razred pretoka zraka: E
- Razred osvetljevanja: A
- Razred filtriranja maščob: C
- Skupna priključna moč: 67 W
- Glasnost delovanja: do 62 dB
- Letna poraba električne energije: 36 kWh
- Premer odvodne cevi: 150 mm
- Mere VxŠxG: 573x600x480 mm
- Mere vgradne niše VxŠxG: 553-920x600x480 mm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Candy |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 36 kWh |
| Globina | 48 cm |
| Maščobni filter | Aluminijasti maščobni filter |
| Višina | 57.3 cm |
| Širina | 60 cm |
| Barva | Inox |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | E |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | C |
| Razred svetlobnega izkoristka | A |
| Delovanje nape | Obtočno ali odzračevalno |
| Število hitrosti | 3 |
| Upravljanje | Gumbi |
| Vrsta nape | Stenske nape |
| Glasnost | 62 dB |
| Energijski razred | C |
| Garancija | 2 leti |
| Osvetlitev nape | LED |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Candy Hoover Group S.r.l. |
|---|---|
| Naslov | Via Comolli 16, 20861 Brugherio |
| Spletna stran | https://www.candy-home.com/sl_SI/ |
| Navodilo | https://www.candy-home.com/sl_SI/navodila-za-uporabo/ |
| Dokumenti proizvajalca |


