Dekorativni šopek POTHOS
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Dekorativni šopek Pothos je umetna rastlina, ki prostoru doda občutek naravne svežine in razgibanosti brez potrebe po vzdrževanju.
Značilnosti izdelka
- Večna in brezskrban dekorativni dodatek, ki ne potrebuje nege ali posebne svetlobe.
Dekorativni šopek POTHOS
Spremenite svoj dom v urbano oazo z dekorativnim zelenjem, ki traja večno! Dekorativna umetna rastlina POTHOS je odlična imitacija prave, naravne rastline, ki pa ne potrebuje dodatne nege in zalivanja. Zaradi uporabe kakovostnih materialov pri izdelavi bo dekorativna umetna rastlina POTHOS ostala enake barve in oblike tudi potem, ko bo že leta krasila vaš dom ali poslovni prostor. Prav tako lahko dekorativno umetno rastlino POTHOS postavite na poljubno izbrano mesto, saj za rast ne potrebuje posebnih svetlobnih pogojev ali vlage. Vse, kar boste potrebovali ob nakupu dekorativne umetne rastline POTHOS, je cvetlični lonec ali košara iz naše pestre ponudbe dekorativnih izdelkov.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Edelman |
|---|---|
| Dolžina | 50 cm |
| Višina | 12 cm |
| Vrsta rastline | Šopki |
| Širina | 12 cm |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | EDELMAN BV |
|---|---|
| Naslov | SCHINKELDIJK 56, 2811 PB REEUWIJK |
| Spletna stran | https://www.edelman.eu/ |
| Navodilo | https://issuu.com/harveynormanslovenia/docs/nega_pohistva_web?fr=sMTcxNTEwNjk4OTQ |


