ELECTROLUX ECC63410CB indukcijska kuhalna plošča z vgrajeno napo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Electrolux Extractor Hob kuhalna plošča z integrirano napo 60 cm. Uživajte v številnih prednostih 60-cm indukcijske kuhalne plošče z napo za optimalen pretok zraka. 600 Bridge Extractor kuhalna plošča ima tudi funkcijo Bridge, s katero lahko združite dve kuhališči v eno večjo. Svoboda načrtovanja kuhinje: kombinirajte hitrost, zmogljivost in učinkovitost indukcijske kuhalne plošče z vgrajeno napo, da si jo lahko postavite na poljubno mesto.
Značilnosti izdelka
- Funkcija Bridge: Preprosto pritisnite gumb Bridge, da povežete dve kuhališči v eno večje
- Hitro, enostavno in natančno upravljanje vseh devetstopenjskih kuhalnih površin z drsnim stikalom Direct Touch Single Slider
- Samodejni nadzor nape omogoča kuhalni plošči, da se samodejno vklopi in uravnava napo glede na razmere med kuhanjem
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 28 kWh |
| Posebnosti | Funkcija Bridge, Direct Touch Single Slider |
| Barva | Črna |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | B |
| Okvir plošče | Brez |
| Globina | 51 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Plošča z vgrajeno napo |
| Glasnost | 66 dB |
| Širina | 58 cm |
| Energijski razred | A+ |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |


