Garderobna omara KENT 2
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Klasično oblikovana garderobna omara KENT nudi ogromno prostora za shranjevanje s štirimi vrati na klasično odpiranje in dvema izvlečnima predaloma. Funkcionalno zasnovana omara je opremljena s priročnimi ročaji in celopostavnim ogledalom. Zaradi nevtralnih barv bo omaro mogoče vključiti v različna bivalna okolja.
Značilnosti izdelka
- Iveral je izredno trpežen in kakovosten material za enostavno vzdrževanje.
Prednosti garderobne omare KENT:
-
Izredno trpežen in kakovosten material je nezahteven za vzdrževanje in enostaven za čiščenje.
-
Detajli zasnovani in izdelani z veliko preciznostjo.
-
Celopostavno ogledalo na vratih omare.
Garderobna omara KENT je prava izbira, če:
-
… potrebujete veliko prostora za shranjevanje oblačil in modnih dodatkov.
-
… želite imeti pregledno organizirano garderobo.
-
… ste ljubitelji klasičnega oblikovanja.
-
… želite kakovostno omaro, ki vam bo dobro služila vrsto let.
Dimenzije ( Š x V x G ): 198 x 206 x 55,5 cm
OPOMBA: V ceno je všteta samo garderobna omara. Komoda za doplačilo.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Globina | 55.5 cm |
|---|---|
| Globina omare | 51 - 60 cm |
| Višina | 206 cm |
| Višina omare | 201 - 225 cm |
| Material | Iveral |
| Ogledalo | Da |
| Širina | 198 cm |
| Mehko zapiranje | Ne |




