SKU
1742741
GORENJE WPNA94A1PWIFI pralni stroj
470,00 €
od
10.29 €
/mesec
Razdeli na do 60 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo pri dobavitelju.
Opis izdelka
Uživajte v odličnih prihrankih in okolju prijaznih rešitvah z 10 % zmanjšanjem porabe energije, kar presega industrijski standard za razred A. Aqua JetWash zagotavlja učinkovito pranje z visokotlačnim razprševanjem vode. Pralni stroj lahko zaženete preko aplikacije, kar poenostavi vaše življenje.
Značilnosti izdelka
- Uživajte v odličnih prihrankih pri stroških - 10 % varčnejši od energijskega razreda A
- Brezhibno perilo z zanesljivo pomočjo sistema Aqua JetWash
- S paro globoko očiščena in gladka oblačila, brez mehčalcev
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:40 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 44 kWh |
| Posebnosti | Aqua JetWash, SteamTech |
| Poraba vode na cikel delovanja | 48 L |
| Teža | 66 kg |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 55 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Zašcita pred prelivom |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 76 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |


