BOSCH PUE611BB5E indukcijska kuhalna plošča
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Indukcijska kuhalna plošča: tako boste kuhali hitro, varno in čisto pri majhni porabi energije., Serie 4, Indukcijska kuhalna plošča, 60 cm, Črna, površinska montaža brez okvirja. Z upravljalnikom TouchSelect lahko preprosto upravljate želeno kuhališče. Preprosto izberite stopnjo moči, ki jo potrebujete.
Značilnosti izdelka
- TouchSelect: Izbira želenega kuhalnega polja in enostavna nastavitev želene stopnje moči.
- PowerBoost: do 35 % hitrejše segrevanje na vaši indukcijski kuhalni plošči v primerjavi z najvišjo stopnjo.
- QuickStart: takojšnji začetek ob izbrani zaželeni stopnji kuhinji.
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Barva | Črna |
| Okvir plošče | Brez |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 5.1 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Indukcija |
| Širina | 60 cm |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |

