SKU
1710862
ELECTROLUX EIB60420CK indukcijska kuhalna plošča
349,00 €
od
11.81 €
/mesec
Razdeli na do 36 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Indukcijska kuhalna plošča EIB60420CK z upravljanjem na dotik vam omogoča preprosto, hitro in varno kuhanje. Funkcija Booster hitro zavre vodo in v trenutku ogreje ponev. Za enostavno namestitev je opremljena s snap-in sistemom.
Značilnosti izdelka
- Funkcija Booster hitro zavre vodo in v trenutku ogreje ponev.
- Funkcija zaklepanja tipk pri kuhalni plošči
- Indikator preostale temperature
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Barva | Črna |
| Okvir plošče | Brez |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 5.6 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Indukcija |
| Širina | 59 cm |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |

