SKU
1746295
ELECTROLUX EIV6340X indukcijska kuhalna plošča
439,00 €
od
11.57 €
/mesec
Razdeli na do 48 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Indukcijska kuhalna plošča 600 Bridge omogoča združitev dveh ločenih kuhališč v eno veliko površino. S samodejno prilagoditvijo temperature in časa lahko popolnoma izkoristite žar plošče ali posode za pečenje.
Značilnosti izdelka
- Združite kuhališča za več prostora pri kuhanju s funkcijo Bridge
- Prilagojeno velikosti posode s samoprilagodljivimi kuhališči Infinite
- Močna toplota v trenutku s PowerBoost
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Posebnosti | Funkcija Bridge, PowerBoost |
| Barva | Črna |
| Okvir plošče | Rob iz nerjavečega jekla |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 5 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Indukcija |
| Širina | 58 cm |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |

