GORENJE GI6401BX indukcijska kuhalna plošča
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Nova 23-centimetrska cona BigZone na Gorenjevih kuhalnih ploščah je popolna rešitev za največje ponve. Ta cona je nameščena spredaj in tako med kuhanjem omogoča stalen nadzor ter je primerna za povprečno največkrat uporabljeno posodo velikosti 23 cm. To preprečuje nastanek hladnih območij na robu posode in zagotavlja vedno okusne jedi. Poslovite se od težav pri kuhanju z novo izjemno veliko cono na Gorenjevih kuhalnih ploščah, ki je nameščena z namenom čim pogostejše in namenske uporabe.
Značilnosti izdelka
- BigZone 23 cm - Odlična rešitev za velike posode in ponve
- SimpleControl - Natančno in preprosto upravljanje
- Časovnik - Prevzemite nadzor nad kuhanjem
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Posebnosti | BigZone 23 cm |
| Barva | Črna |
| Okvir plošče | Rob iz nerjavečega jekla |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 5.4 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Indukcija |
| Širina | 59.5 cm |
| Garancija | 5 let |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |
