SKU
1724189
AEG NCP84C01AZ indukcijska kuhalna plošča z vgrajeno napo
1.599,00 €
od
26.06 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Sodobna zasnova v središču vaše kuhinje. Mat črna barva SaphirMatt® kuhalne plošče poudarja njeno minimalistično estetiko. Narejena je iz naše najbolj na praske in prstne odtise odporne površine za trajen sijaj.
Značilnosti izdelka
- Steklo SaphirMatt® zagotavlja izjemno zaščito pred praskami
- Funkcija segrevanja Power Boost, samodejno hitro segrevanje
- CleverHeat™ – upravljanje po kuhališčih z možnostjo koriščenja preostale toplote
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | AEG |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 29 kWh |
| Barva | Črna |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | B |
| Okvir plošče | Brez |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 49 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Plošča z vgrajeno napo |
| Glasnost | 64 dB |
| Širina | 83 cm |
| Energijski razred | A+ |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.aeg.si/ |
| Navodilo | https://www.aeg.si/support/user-manuals/ |


