SKU
1746400
BOSCH Accent line PXX89BD56E indukcijska kuhalna plošča z vgrajeno napo
2.619,00 €
od
42.69 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Serie 8, Indukcijska kuhalna plošča z integrirano napo, 80 cm, Matirana črna, površinska montaža z okvirjem. Indukcijska kuhalna plošča z integrirano napo združuje dva aparata v enega za popolne rezultate kuhanja.
Značilnosti izdelka
- Matt Design: 5-krat manj vidnih prask zahvaljujoč matirani črni karbon obdelavi
- PerfectAir senzor: samodejni nadzor nastavitev za maksimalno zmogljivost nape pri nizki stopnji hrupa
- FlexInduction: več prilagodljivosti na kuhališču za velike lonce in ponve
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 62 kWh |
| Posebnosti | Matt Design, FlexInduction, PerfectAir senzor |
| Barva | Črna |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | B |
| Okvir plošče | Dizajnerski okvir |
| Globina | 52.7 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 22.3 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Plošča z vgrajeno napo |
| Glasnost | 69 dB |
| Širina | 81.6 cm |
| Energijski razred | B |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


