GORENJE GEH6432BSCWF indukcijska kuhalna plošča z vgrajeno napo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Spoznajte Gorenje indukcijsko kuhalno ploščo z integrirano napo – popolno kombinacijo stila in funkcionalnosti. Ta inovativna naprava odpravlja potrebo po ločeni napi, kar vam prihrani dragocen prostor v kuhinji in hkrati doda sodoben pridih. Močna napa hitro in učinkovito odstranjuje dim, paro in vonjave med kuhanjem, s čimer ohranja vašo kuhinjo svežo in čisto. Z intuitivnim upravljanjem in elegantnim dizajnom je Gorenjeva kuhalna plošča z integrirano napo idealna rešitev za varčevanje s prostorom v sodobnih kuhinjah.
Značilnosti izdelka
- Kuhalna plošča z energijskim razredom A+++ vam pomaga prihraniti pri stroških elektrike
- Minimalističen dizajn naprave omogoča enostavno in hitro čiščenje.
- Prevzemite nadzor nad kuhanjem z 4 ločenimi drsniki
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 81.60 kWh |
| Posebnosti | Bridge funkcija: AreaFlex |
| Barva | Črna |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | B |
| Okvir plošče | Brez |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 23.3 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Plošča z vgrajeno napo |
| Glasnost | 68 dB |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A+++ |
| Garancija | 5 let |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje GSI, trgovina na debelo in drobno d.o.o |
|---|---|
| Naslov | Hrvaška ulica 4 , 1000 Ljubljana |
| E-pošta | gs@gorenje.si |
| Spletna stran | https://si.hisense.com/ |
| Navodilo | https://si.hisense.com/ |

