HISENSE HEH8443BSCWF1 indukcijska kuhalna plošča z vgrajeno napo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Indukcijska kuhalna plošča z integrirano napo HEH8443BSCWF1 združuje eleganten dizajn in napredno funkcionalnost. Sistem GLOW SLIDERS omogoča skrito upravljanje, ki prispeva k minimalističnemu videzu. Z energijskim razredom A+++ pripomore k nižji porabi energije in stroškov. Dvojno območje Bridge Area omogoča večjo in prilagodljivo kuhalno površino, medtem ko tiho delovanje zagotavlja udobno uporabo brez motečega hrupa.
Značilnosti izdelka
- Drsniki Glow Sliders nadgradijo zasnovo nadzorne plošče z elegantnim in sodobnim pridihom
- Double Bridge Area - Za še večjo in bolj prilagodljivo kuhalno površino
- Več moči, manj hrupa - Kuhajte in zabavajte goste v svoji kuhinji brez hrupne nape
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 81,4 kWh |
| Posebnosti | Glow Sliders, Double Bridge Area |
| Barva | Črna |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | B |
| Okvir plošče | Brušeni robovi |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 23.3 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Plošča z vgrajeno napo |
| Glasnost | 68 dB |
| Širina | 83 cm |
| Energijski razred | A+++ |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje GSI, trgovina na debelo in drobno d.o.o |
|---|---|
| Naslov | Hrvaška ulica 4 , 1000 Ljubljana |
| E-pošta | gs@gorenje.si |
| Spletna stran | https://si.hisense.com/ |
| Navodilo | https://si.hisense.com/ |


