SICCABO INTEGRALE YPSILON 60 indukcijska kuhalna plošča z vgrajeno napo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Bridge - Povežite dve kuhališčimed seboj
- Plošča samodejno zazna na katerem kuhališču je posoda.
- Funkcija avtomatskega delovanja nape
Integrale Ypsilon – brezhibno zlitje vrhunske tehnologije, fukncionalnosti in stila. Kuhalna plošča Integrale Ypsilon je več kot le kuhinjski aparat; je zavezanost k učinkovitosti, dokaz prefinjenosti in naložba v kuhinjo, ki odraža vašo strast do kuhanja. Z impresivnim pretokom zraka 620 m³/h naša integrirana napa zagotavlja učinkovito odstranjevanje vonjav in pare pri kuhanju ter ustvarja okolje, v katerem lahko dovolite, da vaša kulinarična ustvarjalnost zacveti. Zmogljiv motor omogoča, da vaša kuhinja ostane sveža in vabljiva, tudi med najbolj zapletenimi kuharskimi podvigi.
Kuhalna plošča Integrale Ypsilon je oblikovana z mislijo na sodobno estetiko in se neopazno vključi v vašo kuhinjo ter ji doda pridih eleganosti.Ponaša se z impresivnim energijskim razredom A++, ki ne samo izboljša vašo kuhinjo, ampak prispeva tudi k bolj zelenemu planetu. Izkusite visoko zmogljivost z minimalnim vplivom na okolje, zaradi česar je idealna izbira za ekološko ozaveščenega domačega kuharja.Povzdignite svoje kulinarične dogodivščine s popolno mešanico zmogljivosti, sloga in okolju prijaznosti – Integrale Ypsilon.
Booster
Povečajtemoč kuhališča.
Bridge
Povežite dve kuhališčimed seboj.
Timer
Nastavite čas kuhanja za posamezno kuhališče.
Ohranjanje toplote
Ohranite vaše jedi tople.
Zaklep
Možnost varnostnega zaklepa in zaklep za hitro čiščenje.
Pavza
Začasno ustavite delovanje na vseh kuhališčih.Nato preprosto nadaljujte s kuho.
Zaznavanje posode
Plošča samodejno zazna na kateremkuhališču je posoda.
Splošni timer
Nastavite splošno odštevanje časa, nepovezano s kuhališči.
Omejevalnik moči
Nastavite različne stopnje absorpcije moči.
Lastnosti:
- Energijskirazred:A++
- Pretok zraka: 620m3/h
- Glasnost: 44 - 63 dB(A)
- Dimenzije: 60 x 52 cm
- Upravljanje: na dotik z drsnikom
- Stopnje kuhanja: 9 + booster
- Booster za vsako kuhališče
- Bridge na obeh straneh kuhališča
- Funkcija za ohranjanje toplote
- Funkcija avtomatskega delovanja nape
- Timer za vsako kuhališče
- Splošni timer za odštevanje časa
- Varnostni zaklep za otroke in hitro čiščenje
- Indikator zamaščenostimaščobnega filtra
- Indikator za čiščenje oglenih filtrov
- Moč kuhališča: 7,4 kW
- Velikost kuhališča: 210 x 190mm
- Vgradnja: klasična ali ploska vgradnja
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Siccabo |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 27 kWh |
| Posebnosti | Bridge na obeh straneh kuhališča |
| Barva | Črna |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | B |
| Okvir plošče | Brez |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 23 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Plošča z vgrajeno napo |
| Glasnost | 63 dB |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A++ |
| Garancija | 5 let |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Siccabo d.o.o |
|---|---|
| Naslov | Ulica Ivana Roba 27, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@siccabo.si |
| Dokumenti proizvajalca |

