Jedilna miza DARWEN
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Jedilna miza DARWEN je preprosta in elegantna miza s pravokotno površino in ravnimi nogami, ki se odlično poda v različne bivalne prostore.
Značilnosti izdelka
- Udobna je za več oseb in primerna za druženja in obroke.
- Pravokotna oblika omogoča udobno sedenje več osebam.
Jedilna miza DARWEN
Jedilna miza DARWEN je brezčasna izbira za vsak dom, kjer sta pomembni funkcionalnost in estetska preprostost. Zasnovana je z ravnimi linijami in pravokotno površino, ki omogoča udobno sedenje več osebam. Miza meri 160 cm v dolžino, 90,5 cm v širino in 76,5 cm v višino, kar jo naredi primerno za vsakodnevne obroke, druženja ali delo od doma. Zaradi svoje nevtralne oblike in barve se enostavno kombinira z različnimi stili stolov in notranje opreme. Stabilna konstrukcija zagotavlja zanesljivo uporabo skozi čas.
Lastnosti:
- Dimenzije: 160 × 90,5 × 76,5 cm
- Oblika: pravokotna
- Preprosta in funkcionalna zasnova
- Ravne noge za stabilno podporo
- Primerna za različne stile notranje opreme
- Udobna za več oseb
- Idealna za jedilnice, kuhinje ali večnamenske prostore
Kolekcija DARWEN je popolna izbira za vse, ki iščejo elegantno in funkcionalno pohištvo za urejen dom. Združuje sodoben minimalističen dizajn z naravnimi lesenimi detajli in čistimi površinami, kar ustvarja svetel in prijeten ambient. Elementi kolekcije – visoka omara z vitrino, nizka omarica z vitrino, TV omarici, komodi, stenska polica ter klubska mizica – so zasnovani za optimalno organizacijo dnevne sobe ali bivalnega prostora. DARWEN ne navdušuje le z videzom, temveč tudi s praktičnostjo, saj ponuja dovolj prostora za shranjevanje knjig, dekorativnih predmetov in elektronskih naprav. Izberite svojo kombinacijo in ustvarite urejen, svetel ter funkcionalen bivalni prostor z brezčasnim karakterjem.

Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Višina | 76,5 cm |
|---|---|
| Dolžina | 160 cm |
| Širina | 90,5 cm |
| Barva | Bela |
| Material | Les |
| Oblika mize | Pravokotna |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |



