SKU
1622580
Jedilni stol ALEXIS
189,00 €
63.00 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Elegantna oblika in udobno oblazinjenje zagotavljata prijetno sedenje.
- Sodoben dizajn se popolno ujema z različnimi jedilnimi mizami in interierji.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Višina sedišča | 48 cm |
|---|---|
| Barva | Siva |
| Barva noge | Črna |
| Globina | 62 cm |
| Višina | 84 cm |
| Material | Blago/umetno usnje |
| Širina | 64 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |



