Kalorifer in ventilator STADLER FORM PAUL Black
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Ventilatorski grelnik Paul z Adaptive Heat™ tehnologijo zagotavlja tiho in enakomerno toploto brez nenehnega vklapljanja. Služi tudi kot ventilator, upravlja se na dotik ali z daljincem. Primeren je za vlažne prostore, ima pralni filter in 8 stopenj moči (800–2000 W).
Značilnosti izdelka
- Dovajanje toplote lahko nastavite na 8 stopenj za optimalno udobje.
- Moč 2000 vatov omogoča hitro in učinkovito hlajenje prostora do 30 m2.
- Oscilacija tiho deluje in preprosto hladi prostor z zrakom.
- Učinkovit in prilagodljiv grelnik z več nastavitvami moči za varčno segrevanje prostora.
Ventilatorski grelnik Paul je izjemno zmogljiv, zaradi edinstvene tehnologije Adaptive Heat™ pa je hkrati bolj prefinje v delovanju kot kateri koli drugi grelni aparat. V načinu samodejnega delovanja prilagodi dovajanje toplote in tako vzdržuje želeno temperaturo – brez nadležnih vklopov in izklopov; le prefinjeno ohranjanje stalne temperature: nežno, tiho in dinamično (»swing mode« – način osciliranja). Želeno temperaturo lahko precizno nastavite s pomočjo priročne kontrolne plošče na dotik ali z daljinskim upravljalnikom, s katerim lahko temperaturo upravljate kar z udobja lastnega kavča. Ventilatorski grelnik Paul je primeren tudi za uporabo v vlažnem okolju – zahvaljujoč certifikatu IP21 je namreč odporen na vlago in ga lahko uporabljate tudi v kopalnici! Zaradi pralnega zračnega filtra je Paul higieničen ter zato idealen sostanovalec.
2 FUNKCIJI V ENEM – GRELNIK IN VENTILATOR
Če izklopite gretje, Paul deluje kot ventilator. Notranji elementi so oblikovani in razporejeni tako, da grelni element minimalno blokira pretok zraka, zato lahko Paul odlično služi tudi kot ventilator. S pomočjo funkcije »swing mode« lahko v vročih poletnih dneh prijetno osvežite prostor.
KONČNO ZLAHKA OBVLADLJIVO DOVAJANJE TOPLOTE
Zahvaljujoč preprosti uporabi lahko na kontrolni plošči ali z daljinskim upravljalnikom precizno nastavite dovajanje toplote (8 različnih stopenj), zato lahko pretok zraka sega vse od šibkega do zelo močnega, za razliko od večine ventilatorskih grelnikov, ki omogočajo le dve jakostni stopnji.
NEVERJETNO TIHO DELOVANJE
Paul s svojo edinstveno Adaptive Heat™ tehnologijo neverjetno tiho ogreje prostor – takoj ko doseže nastavljeno temperaturo, prijetno toploto vzdržuje skorajda neslišno. Nič več hrupa, ki običajno spremlja vklapljanje in izklapljanje naprav.
- Sistem delovanja: PTC keramični grelni element (samoregulirna keramika)
- Priporočena velikost prostora do: 30 m2/75 m3
- Nastavitev stopnje moči gretja: 8 (800-2000 W)
- AUTO/SWING mode 2 v 1: grelnik in ventilator
- TOUCH upravljalna plošča
- Daljinski upravljalnik
- Pralni zračni filter
- ADAPTIVE HEAT tehnologija – samodejno prilagaja stopnjo izhodne toplote za dosego in vzdrževanje željene temperature (se aktivira pri AUTO mode načinu)
- Moč (poraba električne energije): 800 – 2000 W
- Tiho delovanje: 30 – 50 dB(A)
- Dimenzije (Š x V x D): 177 x 536 x 189 mm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Stadler Form |
|---|---|
| Globina | 18,9 cm |
| Posebnosti | 2 FUNKCIJI V ENEM – GRELNIK IN VENTILATOR |
| Višina | 53,6 cm |
| Uporabna površina prostora | 30 m2/75 m3 |
| Širina | 17,7 cm |
| Barva | Črna |
| Moč | 2000 W |
| Vrsta grelne naprave | Kalorifer |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | eBull d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Velika Ligojna 32A, 1360 Vrhnika |
| E-pošta | narocila@ebull.si |
| Spletna stran | https://stadlerform.si/ |
| Navodilo | https://stadlerform.si/dokumenti |
