SKU
1723133
Kavni aparat PHILIPS EP2220/10
329,98 €
499,99 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
11.17 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Pripravite 2 odlični kavi z PHILIPS EP2220/10 iz svežih zrn z intuitivnim zaslonom na dotik in klasičnim penilnikom mleka. Sistem Aroma Extract zagotavlja popolno temperaturo in aromo, 12-stopenjski keramični mlinček prilagaja mletje, delce pa je enostavno čistiti. Vključuje filter AquaClean za dolgotrajno čisto vodo.
Značilnosti izdelka
- S klasičnim penilnikom mleka lahko enostavno pripravite svilnato gladek cappucino ali kavo z mlekom.
- Moč 1500 W zagotavlja hitro pripravo kave in optimizira ekstrakcijo okusa.
- Prilagodite moč in količino napitka.
- Enostavno čiščenje in vzdrževanje.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Philips |
|---|---|
| Nastavljivost šob za iztok | 85-145 mm |
| Kapaciteta posode za kavna zrna | 275 g |
| Penilnik mleka | Parna cevka |
| Prostornina posode | 1,8 l |
| Barva | Črna |
| Samodejni izklop | Da |
| Posoda za kavna zrna | Da |
| Mlinček za kavna zrna | Da |
| Funkcija gretja skodelic | Ne |
| Število šob za iztok | 2 |
| Moč | 1500 W |
| Vrsta kavnega aparata | Avtomatski kavni aparati |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | DAP B.V |
|---|---|
| Naslov | Tussendiepen 4a, 9206AD Drachten |
| Spletna stran | https://www.philips.si |
| Navodilo | https://www.philips.si/c-w/podpora.html |
