Kavni aparat PHILIPS EP4449/70 LatteGo
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
LatteGo 4400 vam nudi izbiro med 12 okusnimi kavnimi napitki. Od bele kave do osvežujoče ledene kave, vsak napitek je pripravljen pri idealni temperaturi za popolno aromo in kremnost. LatteGo pripravlja svilnato gladko mlečno peno, čiščenje pa je povsem enostavno.
Značilnosti izdelka
- Uživajte v 12 toplih in hladnih napitkih, ki so na voljo vsak trenutek.
- Gosta svilnata mlečna pena z mlečnim sistemom LatteGo.
- Izberite, prilagodite in shranite napitke na intuitivnem zaslonu.
- Enostavno čiščenje.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Philips |
|---|---|
| Kapaciteta posode za kavna zrna | 275 g |
| Globina | 43,3 cm |
| Višina | 37,7 cm |
| Penilnik mleka | LatteGo |
| Širina | 24,6 cm |
| Barva | Črna |
| Samodejni izklop | Da |
| Posoda za kavna zrna | Da |
| Mlinček za kavna zrna | Da |
| Funkcija gretja skodelic | Ne |
| Število šob za iztok | 2 |
| Moč | 1500 W |
| Vrsta kavnega aparata | Avtomatski kavni aparati |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | DAP B.V |
|---|---|
| Naslov | Tussendiepen 4a, 9206AD Drachten |
| Spletna stran | https://www.philips.si |
| Navodilo | https://www.philips.si/c-w/podpora.html |
| Dokumenti proizvajalca |
