SKU
697cbef42509f
Kavni aparat PHILIPS SM8889/00 Saeco Xelsis Suprema - EKSPONAT
1.189,00 €
1.699,00 €
od
20.01 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Izdelek je na voljo v poslovalnici Ljubljana
Opis izdelka
Aparat BeanMaestro pripravlja 22 vrst kave z optimalnim okusom, zahvaljujoč tehnologiji Aroma Extract in 100 % keramičnem mlinčku. Ima 7,8-palčni zaslon na dotik, 8 uporabniških profilov, vgrajen Wi-Fi za enostavno upravljanje ter vodni filter AquaClean za dolgotrajno kakovost.
Značilnosti izdelka
- Odkrijte svet kave in zadostite svojim željam glede na svoje razpoloženje z 22 okusnimi napitki.
- Visoka moč 1500 W zagotavlja hitro pripravo in optimalno ekstrakcijo kave.
- Prilagodite moč, količino kave in mleka, temperaturo, okus, količino mlečne pene ter celo vrstni red kave in mleka.
- Enostavno čiščenje in vzdrževanje.
Kavni aparati Saeco so trajnostni, saj vključujejo funkcijo samodejnega izklopa, ki pripomore k večji energetski učinkovitosti. Ta funkcija zmanjša porabo energije, saj aparat po določenem času brez uporabe samodejno izklopi, kar pripomore k varčevanju z energijo in zmanjšanju okoljske obremenitve.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Philips |
|---|---|
| Kapaciteta posode za kavna zrna | 450 g |
| Globina | 48,7 cm |
| Višina | 39,6 cm |
| Penilnik mleka | Tehnologija LattePerfetto |
| Prostornina posode | 1,7 l |
| Širina | 28,7 cm |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | DAP B.V |
|---|---|
| Naslov | Tussendiepen 4a, 9206AD Drachten |
| Spletna stran | https://www.philips.si |
| Navodilo | https://www.philips.si/c-w/podpora.html |




