SKU
1721289
GORENJE NRK418EEW4 prostostoječi hladilnik
349,00 €
359,00 €
od
11.81 €
/mesec
Razdeli na do 36 obrokov
Datum dostave:
3-5 dni (preverite)
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo pri dobavitelju.
Opis izdelka
Kombinirani hladilnik Gorenje NRK418EEW4 se ponaša z MultiFlow 360° načinom kroženja zraka, ki enakomerno porazdeli zrak v hladilnem delu in zagotavlja optimalno klimo v notranjosti. Funkcija FastFreeze zamrzne živila pri -24 °C, kar je idealno za hitro in učinkovito zamrzovanje hrane ob večjih nakupih. Prostoren predal CrispZone pa ohranja hranilne snovi in podaljša svežino vašega sadja in zelenjave.
Značilnosti izdelka
- NoFrost Plus tehnologija v zamrzovalnem delu preprečuje nastajanje leda
- LedLight - Dobro razporejena in učinkovita
- Prostoren predal CrispZone je zasnovan tako, da ohranja hranilne snovi in podaljša svežino vašega sadja in zelenjave.
- Mere (cm): Višina: 179,7 Širina: 55 Globina: 56,3
Sodobna NoFrost Plus tehnologija v zamrzovalnem delu preprečuje nastajanje leda in nabiranje sreža na živilih ter v hladilnem delu preprečuje, da bi se hrana izsušila, saj ohranja njeno vlažnost in svežino. Tako omogoča varčno delovanje, večjo preglednost in popolno izrabo prostora, hkrati pa ni več zamudnega odtaljevanja in čiščenja.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Poraba energije | 215 kWh |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 10 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 67 L |
| Prostornina hladilnega dela | 188 L |
| Barva | Bela |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Avtomatsko |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 4 kg/24 h |
| Globina | 56.5 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 180 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | NoFrost |
| Glasnost | 38 dB |
| Glasnost razred | C |
| Širina | 55 cm |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 5 let |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |

