SKU
1745592
GORENJE RKI517D62 vgradni hladilnik
579,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
10.96 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
3-5 dni (preverite)
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo pri dobavitelju.
Opis izdelka
Vgradni integriran hladilnik Gorenje G600 z dimenzijami 176.9 × 54 × 55 cm in škarjastim tečajem je odlična izbira za sodobne kuhinje. Skupna prostornina znaša 270 litrov, od tega 195 litrov hladilnega in 75 litrov zamrzovalnega prostora. Spada v energijski razred E, kar pomeni varčno delovanje z letno porabo 177 kWh.
Značilnosti izdelka
- LED prikazovalnik - Digitalni prikaz temperature v hladilnem delu
- Elektronsko upravljanje in zvočni alarm
- FreshZone predal, trije predali v zamrzovalnem delu
- Višina: 176,9 cm ; Širina: 54 cm ; Globina: 55 cm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Poraba energije | 177 kWh |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 10 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 75 L |
| Prostornina hladilnega dela | 195 L |
| Barva | Bela |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Ročno |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 3,5 kg/24 h |
| Globina | 55 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 176.9 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | Klasičen |
| Glasnost | 37 dB |
| Glasnost razred | C |
| Širina | 54 cm |
| Energijski razred | D (Novi) |
| Garancija | 5 let |
| Tip tečajev | Fiksni tečaj |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |


