GORENJE DHNA93 sušilni stroj
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Sušilni stroj s toplotno črpalko GORENJE DHNA93 se ponaša s senzorsko tehnologijo SensorIQ, ki samodejno prilagaja proces sušenja glede na izbrani program, vrsto in težo perila. Tako je poraba energije, vode in časa vedno optimalna. Filter je priročno nameščen v vratih. Oblikovan je tako, da ga zlahka očistite z mokro krpo ali pa ga odstranite in pomijete pod tekočo vodo.
Značilnosti izdelka
- Toplotna črpalka s TwinAir - Izjemna varčnost sušenja
- Inverter PowerDrive - Izjemna moč, visoka učinkovitost
- AutoDrain - direktno opravljanje kondenza - Nič več ročnega izpraznjevanja kondenzacijske posode
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Čas trajanja sušenja (min/cikel) | 3:48 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 110 kWh |
| Posebnosti | AutoDrain; Toplotna črpalka s TwinAir |
| Teža | 54 kg |
| Kondenzacijska učinkovitost | 88 % |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost sušenja | 9 kg |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Globina | 66 cm |
| Toplotna črpalka | Da |
| Višina | 84.5 cm |
| Inverter motor | Da |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Način sušenja | Kondenzacijski |
| Sušenje s pomočjo senzorjev | Da |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost | 64 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 59.5 cm |
| Energijski razred | C (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |


