Kotna sedežna garnitura DARWIN XL - blago MAMMUT
Opis izdelka
Kotna sedežna garnitura DARWIN XL - blago MAMMUT je popoln kos za sodobne prostore. Z nastavljivimi naslonjali in prostorno postavitvijo omogoča izjemno udobje.
Značilnosti izdelka
- Široka izbira funkcij omogoča unikatno in dolgotrajno prilagoditev pohištva.
- Dodatno ležišče za prostorno spanje in pomična hrbtišča za dodatno udobje.
- Blagovna znamka Polipol omogoča unikatne in udobne rešitve v prostem času.
- Visoko kakovostno hladen pena na elastičnih valovnih vzmeteh za izjemno udobje.
|
|
Kotna sedežna garnitura DARWIN XL - blago MAMMUT |
Kot enega vodilnih proizvajalcev v industriji oblazinjenega pohištva, Polipol zaznamujejo inovativni izdelki, močna usmerjenost potrebam strank in visoka stopnja prilagodljivosti. Pohištvo znamke Polipol ponuja najširšo izbiro elementov, funkcij, materialov in barv. S tem omogoča unikatnost vsakega proizvedenega kosa pohištva, ki je lahko res samo vaš. Od prve skice do zadnjega šiva so vse podrobnosti zasnovane, kreativno izboljšane in optimizirane v Nemčiji. Prišel je čas, da v svojo dnevno sobo pripeljete eleganco ter udobje Polipol kakovosti!
![]()
|
Največje prednosti sedežne garniture DARWIN - blago MAMMUT:
|
|
|||||||||
|
Dimenzije:
|
Slika je simbolična, funkcije za doplačilo. |
1. Izbira nog: |
||
|
Kovinske krom noge (11 cm) |
Kovinske črne noge (11 cm) |
Lesene noge - bukev (11 cm) |
2. Izbira sedišča: |
||
|
Vzmetno jedro
|
Hladna pena
|
Boxspring (doplačilo) |
3. Doplačljive funkcije:*Vse cene doplačljivih elementov veljajo na kos. |
|
|
Doplačilo za nastavitev naslonjala za glavo
|
Doplačilo za nastavitev predela za roke
|
4. Blazine:*Vse cene doplačljivih elementov veljajo na kos. |
||
|
Blazina 50 X 50 cm |
Blazina 40 x 40 cm |
Blazina za ledvični del 58 x 25 cm |
5. Tabure:*Vse cene doplačljivih elementov veljajo na kos. |
|||
|
Tabure 60 x 47 x 60 |
Razklopljiv tabure 60 x 47 x 60 |
XXL tabure 129 x 47 x 60 |
Razklopljiv XXL tabure 129 x 47 x 60 |
*Za naročilo sedežne garniture vas vabimo v najbližjo poslovalnico Harvey Norman Slovenija, kjer vam naši svetovalci pomagajo pri izbiri. Model je mogoče naročiti v različnih postavitvah, materialih in barvah, zato boste v poslovalnici prejeli vse informacije za popolno rešitev vaše dnevne sobe.
Tehnične lastnosti
| Znamka | Polipol |
|---|---|
| Globina sedišča | 79-59 cm |
| Dimenzija pomožnega ležišča | 294 x 147 cm |
| Višina sedišča | 47 cm |
| Globina | 200 cm |
| Višina | 84-103 cm |
| Širina sedežne | 384 cm |
| Električno upravljanje | Ne |
| Višina rokonaslona | 59 cm |
| Višina nog | 11 cm |
| Izdelano v | EU |
| Material | Blago |
| Širina rokonaslona | 42 cm |
| Širina sedežne | 376 - 400 cm |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | POLIPOL INTERNATIONAL GMBH |
|---|---|
| Naslov | DIEPENAUER HEIDE 1, 31603 DIEPENAU |
| Spletna stran | https://www.polipol.de/en/ |
| Navodilo | https://issuu.com/harveynormanslovenia/docs/navodila_za_uporabo_-_vrtno_pohi_tvo?fr=xGAE9_zU1NQ |





