Kotna sedežna garnitura s počivalnikom PERSEO
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Kotna sedežna garnitura s počivalnikom PERSEO ima sofisticiran videz, ki ga dopolnjujejo visoko kakovostni materiali, zagotavljajoč trpežnost in brezčasno estetsko privlačnost. Ponuja brezkompromisno udobje in slog, ki navduši v vsakem prostoru.
Značilnosti izdelka
- Visoko kakovostno blago zagotavlja trajnost in brezčasno estetiko.
- Različne barve in materiali ter dodatni elementi iz kolekcije PERSEO so na voljo.
- Nastavljivi vzglavniki zagotavljajo prilagodljivo udobje med sedenjem.
- Visokokakovostni materiali zagotavljajo dolgotrajno estetsko privlačnost in enostavno vzdrževanje.
Strast, izkušnje in obrtništvo so besede, ki predstavljajo Castello sofa od samega začetka. Castello Sofa je »100 % italijansko« podjetje, rojeno leta 2014 iz globokega razumevanja izdelka in entuziazma do mešanja idej mladih in izkušenj strokovnjakov. Njihova proizvodnja sedežnih garnitur in naslanjačev združuje visoke standarde kakovosti in uporabo najsodobnejših tehnologij. Vrhunski materiali, uporaba najboljšega usnja in najboljših tkanin so elementi, ki jih vodijo na poti te uspešne zgodbe. Vsi izdelki, ki jih ustvarja Castello sofa, so narejeni z enim glavnim ciljem: zadovoljiti uporabnike v vseh njihovih potrebah. Njihovo poslanstvo je združevanje rokodelstva in tehnologije najnovejše generacije. Castello sofa se lahko pohvali s sodelovanjem z nekaterimi najpomembnejšimi in priznanimi svetovnimi oblikovalci - stremijo k ustvarjanju sloga, trendov ter izboljšujejo umetnost "udobnega" Izdelanega v Italiji.
Kotna sedežna garnitura PERSEO
Prednosti garniture PERSEO:
- Na izbiro različne barve in materiali.
- Z el.počivalnikom za maksimalno udobje.
- Udobje kvalitetne pene dvojne gostote.
- Na izbiro dve različni obliki nog.
- Nastavljivi vzglavniki.
- Ročno izdelano.
- Na voljo drugi elementi iz kolekcije PERSEO tudi z ležišči.
- Narejeno v Italiji.
Opombe:
*Maloprodajna cena ter popust velja na garnituro PERSEO dimenzij 284 x 230 cm z vključenim 1xel.počivalnikom v blagu kategorije SUPER. Dodatne funkcije, elementi ter dodatki se zaračunavanjo po rednem ceniku.
*V primeru oddaje spletnega naročila vas naši prijazni svetovalci kontaktirajo za detajlno naročilo.
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 56 cm |
|---|---|
| Višina sedišča | 49 cm |
| Globina | 230 cm |
| Višina | 76/98 cm |
| Širina sedežne | 284 cm |
| Električno upravljanje | Ne |
| Izdelano v | EU |
| Material | Blago |
| Število počivalnikov | 1 |
| Upravljanje | Električno |
| Predal za shranjevanje | Ne |
| Vrsta sedišča | Penasto sedišče |
| Širina sedežne | 276 - 300 cm |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | CASTELLO SOFA SRL |
|---|---|
| Naslov | VIA DELL'ORZO N 37, 70022 ALTAMURA |
| E-pošta | info@castellosofa.com |
| Navodilo | https://issuu.com/harveynormanslovenia/docs/nega_pohistva_web?fr=sMTcxNTEwNjk4OTQ |





