SKU
1743792
AEG NDV8791CT kuhinjska napa
799,99 €
od
13.47 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Napa 8000 AuroraTech® v vašo kuhinjo vpeljuje pametno osvetlitev. Samodejno prilagodi barvo in intenzivnost osvetlitve glede na čas v dnevu, kar ustvari popolno vzdušje. Uporabite aplikacijo za pametno osvetlitev.
Značilnosti izdelka
- AEG 8000 vgradna kaminska kuhinjska napa širine 90 cm
- AuroraTech® samodejno prilagodi barvo in intenzivnost osvetlitve vaše nape glede na čas v dnevu
- Tehnologija SilenceTech ustvarja umirjeno kuhinjsko okolje, hkrati pa poskrbi za svež zrak med kuhanjem
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | AEG |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 43 kWh |
| Globina | 41,7 cm |
| Posebnosti | AuroraTech®, SilenceTech |
| Maščobni filter | Black Aluminium mesh |
| Višina | 95 cm |
| Širina | 89,8 cm |
| Barva | Črna |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | B |
| Razred svetlobnega izkoristka | A |
| Delovanje nape | Obtočno ali odzračevalno |
| Število hitrosti | 3 + 2 |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Vrsta nape | Stenske nape |
| Glasnost | 55 dB |
| Energijski razred | A+ |
| Garancija | 2 leti |
| Osvetlitev nape | LED |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.aeg.si/ |
| Navodilo | https://www.aeg.si/support/user-manuals/ |


