SKU
1624811
ELECTROLUX EFI739X kuhinjska napa
999,00 €
od
16.82 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
800 SilenceTech kuhinjska napa je tiha in učinkovita ter močno in nemoteče odvaja vonjave. Uživajte v mirni kuhinji in čistem, svežem kuhinjskem zraku vsakič, ko pripravljate jedi.
Značilnosti izdelka
- Electrolux 800 vgradna otočna kuhinjska napa širine 90 cm
- SilenceTech. Tiho delovanje za mirno kuhinjo
- Zmogljivost, min/max/intenzivno (m3/h): 250/400/740
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 45 kWh |
| Globina | 61 cm |
| Posebnosti | Breeze function |
| Maščobni filter | aluminij mesh |
| Višina | 85 cm |
| Širina | 90 cm |
| Barva | Inox |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | D |
| Razred svetlobnega izkoristka | A |
| Delovanje nape | Obtočno ali odzračevalno |
| Število hitrosti | 3 + 1 |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Vrsta nape | Otočne nape |
| Glasnost | 54 dB |
| Energijski razred | A+ |
| Garancija | 2 leti |
| Osvetlitev nape | LED |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |


