SKU
1723882
ELECTROLUX LFV439K kuhinjska napa
428,00 €
od
11.28 €
/mesec
Razdeli na do 48 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
ExtractionTech Plus. Visoko zmogljivo odsesavanje vonjav. Napa ExtractionTech Plus poskrbi za svež in čist zrak med kuhanjem. Visoko zmogljiv motor temeljito očisti zrak in odstrani neprijetne vonjave za prijetnejše okolje v kuhinji.
Značilnosti izdelka
- Electrolux 600 kaminska kuhinjska napa širine 90 cm
- Zmogljivost, min/max/intenzivno (m3/h): 290/465/615
- Pure Illumination zagotavlja močno in trajno osvetlitev za popolno vidljivost med kuhanjem
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 105 kWh |
| Globina | 39,6 cm |
| Maščobni filter | aluminij mesh |
| Višina | 54,3 cm |
| Širina | 89,9 cm |
| Barva | Črna |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | D |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | F |
| Razred svetlobnega izkoristka | A |
| Delovanje nape | Obtočno ali odzračevalno |
| Število hitrosti | 3 + 1 |
| Upravljanje | Elektronsko |
| Vrsta nape | Stenske nape |
| Glasnost | 62 dB |
| Energijski razred | C |
| Garancija | 2 leti |
| Osvetlitev nape | LED |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |


