SKU
1592023
Kuhinjski stol EMBRACE
219,00 €
73.00 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Kuhinjski stol EMBRACE omogoča prijetno sedenje ob vsakem obroku. Je popolna izbira za družinska druženja in obroke.
Kuhinjski stol HYPE
Lastnosti in dimenzije:
- material: umetno usnje
- barva: siva
- noge: črne kovinske
- z rokonasloni
- udobna oblika školjke
- širina: 55 cm
- globina: 55 cm
- višina sedišča: 46 cm
- višina hrbtišča: 84 cm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Višina sedišča | 46 cm |
|---|---|
| Barva | Siva |
| Globina | 55 cm |
| Višina | 84 cm |
| Material | Umetno usnje |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |







