LG 43UA73003LA Smart TV sprejemnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
LG UA73003LA je 4K UHD LED pametni televizor z operacijskim sistemom webOS. Ponuja ločljivost 3840 × 2160, podporo za HDR, osveževanje 60 Hz ter z 20 W zvočniki. Opremljen je s 3 HDMI in 2 USB priključkoma, Wi-Fi povezljivostjo ter LAN vhodom. Zasnovan za vsakodnevno zabavo, omogoča dostop do priljubljenih pretočnih storitev in brezžično povezovanje z napravami.
Značilnosti izdelka
- Ultra HD razkriva živahne barve in izjemno jasnost slik za vrhunsko izkušnjo.
- Učinkovito upravljanje za enostavno uporabo.
- Napreden HDR nudi izboljšano kakovost slike z večjim kontrastom in živahnimi barvami.
- Osveževanje 60 Hz zagotavlja tekoče prikazovanje dinamičnih vsebin brez zameglitve.
Prikaz najdrobnejših podrobnosti z absolutno jasnostjo
![]()
Ultra HD živo prikazuje vse barve. Kristalno jasne realistične slike.
HDR10 Pro
Doživite najdrobnejše detajle
![]()
Živahne barve in svetlost dvignejo ločljivost zaslona na novo raven. Izkusite izboljšano kakovost slike z močnejšim kontrastom.
alpha 7 AI procesor 4K Gen8
Spoznajte zmogljiv in pameten procesor alpha 7 AI Gen8
![]()
Pomembne izboljšave zmogljivosti in hitrejša obdelava procesorja alpha 7 AI Gen8 zdaj omogočata kakovost slike 4K z veliko boljšo ostrino in globino slike.
Tehnologija 4K Super Upscaling oživi vsak kader
Zmogljiv procesor LG nadgradi ločljivost na izvorno kakovost. Uživajte v 4K Super Upscalingu, ki izboljša ločljivost, svetlost in jasnost.
![]()
Rešujte vprašanja v realnem času z AI Chatbotom
Vaš lasten AI Chatbot bo aktivno reševal vaša vprašanja in vam pomagal pri njih. Preprosto se pogovorite s televizorjem, saj lahko razvrsti vaše namere in se ustrezno odzove.
![]()
*Potrebna je internetna povezava.
*Klepetalni robot z umetno inteligenco je na voljo samo v državah, ki podpirajo jezikovno učenje v maternem jeziku.
*Klepetalnega robota z umetno inteligenco je mogoče povezati s podporo strankam in stiki v vašem mobilnem telefonu.
Dopolnite svojo izkušnjo umetne inteligence z daljinskim upravljalnikom AI Magic Remote z namenskim gumbom AI
Preprosto upravljajte svoj televizor z daljinskim upravljalnikom AI Magic Remote z umetno inteligenco – zunanja naprava ni potrebna! Preprosta, a zmogljiva funkcija klika, vlečenja in spuščanja omogoča intuitivno in enostavno uporabo operacijskega sistema webOS.
![]()
*Zasnova, razpoložljivost in funkcije daljinskega upravljalnika AI Magic Remote se lahko razlikujejo glede na regijo in podprti jezik, tudi za isti model.
*Potrebna je internetna povezava.
*Prepoznavanje glasu z umetno inteligenco je na voljo samo v državah, ki podpirajo NLP v njihovem maternem jeziku.
*Daljinec Magic remote AI ni priložen televizorju, potrebno ga je kupiti posebej.
Funkcija AI Sound Pro z virtualnimi 9.1.2 kanali
Čist zvok z umetno inteligenco
Natančna korekcija tonov izboljša jasnost zvoka za izjemno poslušalsko izkušnjo.
![]()
webOS Re:New Program
Vsako leto nov TV in tako 5 let
Bodite na tekočem z najnovejšimi uporabnimi funkcijami in tehnologijami zahvaljujoč štirim nadgradnjam operacijskega sistema webOS v 5 letih.
![]()
*webOS Re:New Program podpira skupno štiri nadgradnje webOS v petih letih. **Petletni prag za program webOS Re:New predstavlja promocijo novega izdelka na globalni ravni. ***Prva nadgradnja na operacijski sistem webOS bo izvedena dve leti od trenutka nakupa. ****Stranke prejmejo 5 različic operacijskega sistema webOS vključno s trenutno različico na prodajnem mestu. *****Nadgradnje so na voljo za modele, predstavljene leta 2022, vključno z vsemi modeli OLED in 8K QNED ter modeli, predstavljene po letu 2023, vključno z UHD, NanoCell, QNED in OLED. ******Funkcije se lahko spremenijo, nekatere posodobitve funkcij, aplikacij in storitev pa se lahko razlikujejo glede na model.
webOS 25
Edinstveno doživetje televizorja
Uživajte v televiziji, narejeni za vas z možnostmi »Moj profil«, »Pomočnik AI« in »Hitre kartice«.
![]()
*Podprti meniji in aplikacije se lahko razlikujejo glede na državo in so lahko drugačni po izdaji. **Priporočila za ključne besede se razlikujejo glede na aplikacijo in uro dneva ter so na voljo le v državah, ki podpirajo NLP v svojem maternem jeziku. ***Velja za modele OLED/QNED/NanoCell/UHD, izdelane leta 2023 in kasneje. ****V obdobju 5 let bodo na voljo skupno 4 nadgradnje, urnik pa se lahko razlikuje glede na regijo ali državo. *****Simulirani posnetki zaslona.
Vaš dom se spremeni v kino dvorano in center za igranje iger
Zmogljivo igranje iger
Uživajte v vrhunskem igranju iger zahvaljujoč spremenljivi hitrosti osveževanja (VRR). Zaženite igro brez zakasnitve, ki bi lahko vplivala na kakovost igranja.
![]()
*Deluje samo z igrami ali vhodi na računalniku, ki podpirajo 60 Hz.
NAČIN FILMMAKER
Uživajte v filmu, kot si ga je zamislil režiser, z NAČINOM FILMMAKER, ki se prilagodi okolju, da ohrani sliko in jo čim bolj približa originalu.
![]()
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | LG |
|---|---|
| Globina s stojalom | 233 mm |
| Poraba energije HDR | 75 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 54 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 608 mm |
| Teža | 6,8 kg |
| Širina | 957 mm |
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Procesor | Alpha 7 Gen8 4K AI procesor |
| Operacijski sistem | WebOS |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 20 W |
| Ločljivost | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | Direct LED |
| Tip | LCD TV |
| Razmik VESA | 300 x 300 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Digital, Stereo, Surround |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Digitalni optični, 1 x Ethernet, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI, CI PLUS reža |
| Energijski razred | G (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 50/60 Hz |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | LG Electronics Deutschland GmbH |
|---|---|
| Naslov | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn |
| E-pošta | gpsr@lge.com |
| Spletna stran | https://www.lg.com |
| Navodilo | https://www.lg.com/global/support/cedoc/cedoc# |

