LIEBHERR CBNste 8872 hladilnik s francoskimi vrati
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- V predalih BioFresh ostanejo tudi občutljiva živila dolgo sveža:»Meat & Dairy« in »Fruit & Vegetable«
- Funkcija DuoCooling skrbi, da ni izmenjave zraka med hladilnim in zamrzovalnim delom
- Funkcija NoFrost ščiti zamrzovalni prostor pred neželeno zaledenitvijo
- Višina: 202,7 cm ; Širina: 91 cm ; Globina: 61,5 cm
BioFresh

V predalih BioFresh ostanejo tudi občutljiva živila dolgo sveža: Zahvaljujoč temperaturi blizu 0 °C, predal »Meat & Dairy« na primer, ponujajo idealne pogoje za shranjevanje mesa ali svežega mleka. Predal »Fruit & Vegetable« ima zaradi tesnega zapiranja tudi višjo vlažnost – kot nalašč za sadje in zelenjavo. Najboljše: vse je že optimalno nastavljeno v tovarni.
DuoCooling

Funkcija DuoCooling z dvema popolnoma ločenima hladilnima krogotokoma skrbi, da ni izmenjave zraka med hladilnim in zamrzovalnim delom. Živila se ne izsušijo in vonjave se ne prenašajo. To pa pomeni, da boste zavrgli manj hrane, manj boste nakupovali, več prihranili in bolj uživali.
Ledomat IceMaker s fiksnim priključkom za vodo

Še imamo kocke delu? Z ledomatom IceMaker se to ne boste nikoli več spraševali. Na ledomatu IceMaker s fiksnim priključkom za vodo je zagotovljen dotok vode neposredno iz napeljave. S funkcijo MaxIce lahko vsak dan naredite do 1,5 kg kock ledu. S prilagodljivim ločevalnikom predala za led lahko razdelite predel po želji in tako spreminjate količino shranjenih ledenih kock – zelo enostavno, po potrebi!
NoFrost

Ko odprete zamrzovalni predal, želite videti zamrznjena živila in zagotovo ne ledu ali slane. Funkcija NoFrost ščiti zamrzovalni prostor pred neželeno zaledenitvijo, ki porablja veliko energije in je hkrati zelo potratna. NoFrost pomeni: Nikoli več ne boste zapravljali truda in časa za odtajanje, imeli boste več časa za druge stvari, hkrati pa boste tudi prihranili denar.
SuperCool
Za hitro ohlajanje sveže shranjenih živil funkcija SuperCool zagotavlja večje hladne rezerve. Preklop iz +2 °C v hladilnem delu na prvotno temperaturo je upravljan glede na čas ali količino in tako pomaga prihraniti električno energijo.
SuperFrost
Sveža živila želite zamrzniti in pri tem ohraniti vitamine? Preprosto vklopite funkcijo SuperFrost in že se poveča moč hlajenja zamrzovalnega dela. Tako ostane temperatura nespremenjena, ko vstavite nezamrznjena živila. Funkcija SuperFrost je hkrati varčna: če funkcije ne izklopite ročno, se samodejno izklopi po 65 urah.
Otroška zaščita
Otroška zaščita je programirana tako, da preprečuje nenameren izklop aparata. Ikona na nadzorni plošči označuje, kdaj je otroška zaščita vklopljena.
Vratni alarm
Za varno zaščito živil vas zvočni vratni alarm po 60 sekundah opozori na odprta vrata.
Alarm za temperaturo
Alarm za temperaturo vas takoj vizualno in zvočno obvesti o neželenih temperaturnih odstopanjih, na primer zaradi odprtih vrat ali po izpadu elektrike.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Liebherr |
|---|---|
| Poraba energije | 328 kWh |
| Posebnosti | Priklop na vodovod |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 16,9 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 160 L |
| Prostornina hladilnega dela | 363 L |
| Barva | Inox |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Avtomatsko |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 10 kg/24 h |
| Globina | 61.5 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 202.7 cm |
| Ledomat | Da |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | NoFrost |
| Glasnost | 42 dB |
| Glasnost razred | D |
| Širina | 91 cm |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Liebherr - Hausgeraete Lienz GmbH |
|---|---|
| Naslov | Dr.-Hans-Liebherr-Strasse 1, 9900 Lienz |
| Spletna stran | https://www.liebherr.com/sl-si/ |
| Navodilo | https://www.liebherr.com/sl-si/hladilniki-zamrzovalniki/gospodinjski-aparati-3098910 |


