SKU
1784993
Likalna postaja PHILIPS PSG2001/80
99,99 €
33.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Philips likalna postaja PSG2001/80 iz serije PerfectCare 2000 zagotavlja hitro, zmogljivo in preprosto likanje. Z močjo 2400 W, tlakom črpalke 6 barov, 130 g/min neprekinjenega izpusta pare in 300 g parnega sunka zgladi tudi trdovratne gube. Zahvaljujoč keramični likalni plošči, velikemu 1,4-litrskemu rezervoarju in kompaktni zasnovi ponuja učinkovito likanje z manj napora in več udobja.
Značilnosti izdelka
- 6 barov tlaka za hitrejše glajenje.
- 130 g/min neprekinjen izpust pare.
- 300 g parni sunek za trdovratne gube.
- Velik 1,4‑litrni rezervoar.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Philips |
|---|---|
| Barva | Modra/Siva |
| Moč | 2400 W |
| Pritisk | 6 bar |
| Izpust pare (sunkovit) | 300 g |
| Izpust pare (konstanten) | 130 g/min |
| Zbiralnik | 1,4 l |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | DAP B.V |
|---|---|
| Naslov | Tussendiepen 4a, 9206AD Drachten |
| Spletna stran | https://www.philips.si |
| Navodilo | https://www.philips.si/c-w/podpora.html |
