Likalna postaja TEFAL GV9812E0 Pro Express
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Visoka moč 3000 W zagotavlja hitro segrevanje in učinkovito likanje.
- Kapaciteta vodnega rezervoarja je 1,2 litra za dolgo delovanje.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Tefal |
|---|---|
| Barva | Modra/bela |
| Likalna plošča | Airglide Autoclean |
| Moč | 3000 W |
| Pritisk | 8 bar |
| Izpust pare (sunkovit) | 700 g |
| Izpust pare (konstanten) | 180 g/min |
| Zbiralnik | 1,2 l |
| Tip | Likalna postaja |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | GROUPE SEB SLOVENSKO |
|---|---|
| Naslov | CESTA NA SENEC 2/A, 82104 Bratislava |
| E-pošta | contact-si@groupeseb.com |
Dodatne informacije
Uporabne povezave - proizvajalec
Dolce Gusto navodila in opozorila > https://www.dolce-gusto.si/machine-documentation
Krups navodila in opozorila > https://www.krups.si/navodila-za-uporabo
Rowenta navodila in opozorila > https://www.rowenta.si/instructions-for-use
Tefal navodila in opozorila > https://www.tefal.si/instructions-for-use
