Likalna postaja TEFAL GV9910E0
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Ima visok parni tlak in močan izpust pare, kar omogoča hitro in učinkovito odstranjevanje tudi trdovratnih gub.
- Vgrajena LED‑osvetlitev na konici likalnika pomaga bolje videti gube.
- Smart Steam tehnologija samodejno prilagaja sproščanje pare glede na gibanje likalnika.
- Ima odstranljiv zbiralnik vodnega kamna, ki olajša čiščenje in podaljša življenjsko dobo.
Nadgradite svojo rutino nege oblačil s parnim generatorjem Pro Express Vision Max, ki zagotavlja močno paro, ki se spopade z vsakim izzivom likanja. Odkrijte najmočnejši parni likalnik Tefal: neprekinjen izpust pare do 195 g/minuto, 9-barski tlak črpalke, izjemno močan udar pare 800 g/minuto za trdovratne gube, 50 % svetlejši LED-pogled za sledenje vsaki gubi, 5 vsestranskih nastavitev neposredno na ročaju in še veliko več.
Dosezite profesionalne rezultate likanja z najzmogljivejšim likalnikom s parnim generatorjem. Zasnovan je za popolnost in ponuja izjemno visok izpust pare za enostavno glajenje tudi najtrdovratnejših gub. Vgrajena pametna LED-luč zagotavlja, da nobena guba ne ostane neopažena, medtem ko se več načinov likanja spopade z vsako tkanino z brezhibnimi rezultati.
BREZ GUB: Močna LED-lučka na konici likalnika – osvetljuje pot, da izsledite vsako gubo za popolne rezultate.
VSESTRANSKE FUNKCIJE: Navpično likanje s paro, lahek likalnik (<1 kg) in razkuževanje, ki uniči 99,99 % bakterij, mikrobov in virusov.
ODLIČNI REZULTATI NA VSAKI TKANINI: 5 nastavitev je na voljo neposredno na ročaju in 1 na podstavku in jih je mogoče enostavno prilagoditi za vse vaše potrebe pri negi oblačil.
PAMETNO ZAZNAVANJE PARE: Odkrijte povsem novo izkušnjo likanja s pametno paro, ki se samodejno vklopi/ustavi glede na vaše gibe med likanjem.
BREZHIBNO DRSENJE: Likalna plošča Durilium AirGlide za izjemno drsenje, optimalno razpršitev pare in premaz Autoclean za brezskrbno vzdrževanje.
REŠITEV PROTI VODNEMU KAMNU: Za dolgotrajno učinkovitost pare brez napora, saj naš odstranljivi zbiralnik vodnega kamna ohranja vaš izdelek v vrhunskem stanju.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Tefal |
|---|---|
| Barva | Modra |
| Likalna plošča | Airglide Autoclean |
| Moč | 3000 W |
| Pritisk | 9 bar |
| Izpust pare (sunkovit) | 820 g |
| Izpust pare (konstanten) | 215 g/min |
| Zbiralnik | 1,2 l |
| Tip | Likalna postaja |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | GROUPE SEB SLOVENSKO |
|---|---|
| Naslov | CESTA NA SENEC 2/A, 82104 Bratislava |
| E-pošta | contact-si@groupeseb.com |
