SKU
1784988
Likalnik PHILIPS DST7022/40
69,99 €
23.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Philips DST7022/40 je zmogljiv parni likalnik z 2800 W moči, SteamGlide Plus likalno ploščo in 250 g parnim sunkom za hitro in učinkovito glajenje.
Značilnosti izdelka
- Moč: 2800 W za hitro segrevanje in močno delovanje.
- Parni sunek: do 250 g za trdovratne gube.
- Stalna para: 50 g/min za hitrejše likanje.
- Rezervoar: 300 ml za manj pogosto dolivanje vode.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Philips |
|---|---|
| Barva | Rdeča/črna |
| Moč | 2800 W |
| Izpust pare (sunkovit) | 250 g |
| Izpust pare (konstanten) | 50 g/min |
| Zbiralnik | 300 ml |
| Tip | Likalnik |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | DAP B.V |
|---|---|
| Naslov | Tussendiepen 4a, 9206AD Drachten |
| Spletna stran | https://www.philips.si |
| Navodilo | https://www.philips.si/c-w/podpora.html |
