SKU
1754546
Likalnik PHILIPS DST7040/80
89,99 €
30.00 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Philips DST7040/80 je zmogljiv parni likalnik z močjo 2500-3000 W, ki ponuja neprekinjen izpust pare 50 g/min ter sunkovit izpust do 250 g za učinkovito odstranjevanje gub. Opremljen je z likalno ploščo SteamGlide Elite za izjemno gladko drsenje in visoko odpornost proti praskam.
Značilnosti izdelka
- Moč 2500-3000 W omogoča hitro segrevanje in učinkovito likanje.
- Neprekinjen izpust pare 50 g/min in parni sunek 250 g poskrbita za hitrejše odstranjevanje gub.
- Likalna plošča SteamGlide Elite zagotavlja izjemno gladko drsenje in visoko odpornost.
- Quick Calc Release omogoča hitro odstranjevanje vodnega kamna.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Philips |
|---|---|
| Barva | Zlata |
| Likalna plošča | SteamGlide Elite |
| Moč | 3000 W |
| Izpust pare (sunkovit) | 250 g |
| Izpust pare (konstanten) | 50 g/min |
| Zbiralnik | 0,3 l |
| Tip | Likalnik |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | DAP B.V |
|---|---|
| Naslov | Tussendiepen 4a, 9206AD Drachten |
| Spletna stran | https://www.philips.si |
| Navodilo | https://www.philips.si/c-w/podpora.html |
