Likalnik ROWENTA DW9414D1
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Visokozmogljiv parni likalnik z močjo 2900 W in do 230 g/min izpusta pare. Likalna plošča Microsteam400 z 400 mikroluknjami omogoča vrhunsko porazdelitev pare. Samodejni izklop, zaščita proti kapljanju in velik 350 ml rezervoar.
Značilnosti izdelka
- Učinkovito odstranjevanje gub pri različnih materialih je omogočeno z močjo in izpustom pare.
- Moč 2900 W omogoča hitro segrevanje in optimalno delovanje za različne tkanine.
- Kapaciteta rezervoarja je 350 ml za daljše likanje brez ponovnega polnjenja.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Rowenta |
|---|---|
| Barva | Črna |
| Likalna plošča | Microsteam |
| Moč | 2900 W |
| Izpust pare (sunkovit) | 230 g |
| Izpust pare (konstanten) | 45 g/min |
| Zbiralnik | 0,35 l |
| Tip | Likalnik |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | GROUPE SEB SLOVENSKO |
|---|---|
| Naslov | CESTA NA SENEC 2/A, 82104 Bratislava |
| E-pošta | contact-si@groupeseb.com |
Dodatne informacije
Uporabne povezave - proizvajalec
Dolce Gusto navodila in opozorila > https://www.dolce-gusto.si/machine-documentation
Krups navodila in opozorila > https://www.krups.si/navodila-za-uporabo
Rowenta navodila in opozorila > https://www.rowenta.si/instructions-for-use
Tefal navodila in opozorila > https://www.tefal.si/instructions-for-use
