Likalnik RUSSELL HOBBS 23975-56
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Sprehodite se skozi vaš nezlikan kup perila v najkrajšem času z mogočnim Copper Express likalnikom. Pretkan s črnimi kovinskimi in bakrenimi detalji bo ta likalnik pokazal vaš stil medtem, ko bodo pametni dizajn in funkcije Copper Express likalnika poskrbele za likanje. Zahvaljujoč Copper Express 40 g neprekinjenemu izpustu pare in močnemu 150 g sunku pare ne boste več dovolili, da vas zmečkano perilo premaga.
Značilnosti izdelka
- Učinkovitost odstranjevanja gub pri različnih materialih je zagotovljena z močnim sunkom pare.
- Copper Express likalnik s ploščo namočeno v baker se zelo hitro segreva.
Plošča namočena v baker za hitrejše segrevanje
Ni hujše zadeve kot čakati na gospodinjski aparat, ko ga najbolj potrebujete. Copper Express likalnik s ploščo namočeno v baker se bo segrel hitreje*, tako da lahko zlikate vaše perilo v najkrajšem možnem času.
Bakrena estetika
Zaradi izjemne učinkovitosti vam ne bo treba prikrivati vašega stila. Copper Express likalnik z modernimi bakrenimi zaključki ima vrhunski izgled in bo vaše likanje spremenil v prijetnjo izkušnjo. Črni kovinski zaključki popolno dopolnjujejo bakreno kovinsko estetiko likalnika, tako da ga nikoli ne boste želeli izpustiti iz rok.
150 g sunek pare
Včasih potrebujemo dodatno pomoč, da se prebijemo skozi najodpornejše zgubane kose oblek. Za najbolj trmaste gube preprosto pritisnite gumb za sunek pare in močen 150g sunek pare bo zmehčal material za lažje likanje. Odpravljanje gub in zmečkanih delov perila ni bilo nikoli lažje.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Russell Hobbs |
|---|---|
| Barva | črna/baker |
| Moč | 2600 W |
| Izpust pare (sunkovit) | 150 g |
| Izpust pare (konstanten) | 40 g/min |
| Zbiralnik | 0,315 l |
| Tip | Likalnik |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Russell Hobbs Deutschland GmbH |
|---|---|
| Naslov | Am Unisyspark 1, 65843 Sulzbach |
| Spletna stran | https://si.russellhobbs.com/kontakt |
| Navodilo | https://si.remington-europe.com/uporabi-prirocnike ; https://si.russellhobbs.com/navodila-za-uporabo |
Dodatne informacije
Uporabne povezave - proizvajalec
Remington navodila in opozorila > https://si.remington-europe.com/uporabi-prirocnike
Russell Hobbs navodila in opozorila > https://si.russellhobbs.com/navodila-za-uporabo
