MIELE G5811 SC Active Plus prostostoječi pomivalni stroj
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Kratki program: najboljši rezultati pomivanja za normalno umazano posodo v 58 minutah
- Vse površine popolnoma suhe: ob koncu programa se vrata pomivalnega stroja avtomatsko odprejo
- Higienično čisto: v vseh pomivalnih strojih Miele odstranite več kot 99,9 % virusov
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Miele |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 4:18 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 54 kWh |
| Posebnosti | AutoOpen |
| Poraba vode na cikel delovanja | 8,2 L |
| Barva | Bela |
| Košarica za jedilni pribor | Ne |
| Globina | 60 cm |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Sistem Waterproof |
| Število košar | 3 |
| Število pogrinjkov | 14 |
| Število programov | 5 |
| Hitri program | Da |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost | 43 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
Dodatne informacije
Splošni pogoji:
Največja dovoljena količina izdelkov Miele pri posameznem naročilu: Veliki gospodinjski aparati in mali gospodinjski aparati Miele; max. 2 enoti iz iste produktne kategorije izdelkov (primer: 2x pralni stroj + 2x sušilni stroj + 2x pomivalni stroj itd.). V primeru pribora, detergentov in rezervnih delov Miele; max. 6 enot posameznega izdelka iste vrste (primer: 6x pralno sredstvo UltraColor + 6x dišavni vložek + 6x tablete za čiščenje kavnega avtomata itd.).Ponudba artiklov velja za naročila v količinah, primernih za gospodinjstva oz. osebno rabo. Harvey Norman si pridružuje pravico, da v primeru prevelike količine naročenih izdelkov, stornira naročilo. Harvey Norman bo o tem kupca obvestil v roku enega delovnega dne po oddanem naročilu in mu povrnil morebitne stroške, ki so že nastali iz tega naslova.

