SKU
1785811
MIELE KMDA7676-1-FL BlackPerfection indukcijska kuhalna plošča z vgrajeno napo
3.449,00 €
od
56.22 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Miele KMDA 7676-1 FL BlackPerfection je vrhunska indukcijska kuhalna plošča z integrirano kuhinjsko napo, ki združuje eleganten dizajn, tiho delovanje in izjemno zmogljivost. Omogoča natančen nadzor kuhanja, učinkovito odvajanje pare ter popolno prileganje sodobnim kuhinjam.
Značilnosti izdelka
- Elegantno in udobno: vaša kuhalna plošča Miele nudi zelo udobno upravljanje in obenem vrhunski videz
- Enkratna fleksibilnost: moč indukcije se lahko individualno razporedi oz. združi v enem samem polju
- Avtomatsko aktiviranje številčne lestvice: kuhalna plošča ob vklopu takoj zazna, če je na njej že posoda
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Miele |
|---|---|
| Povprečna letna poraba energije | 31 kWh |
| Posebnosti | Miele@home, TwinBooster, PowerFlex XL |
| Barva | Črna |
| Razred učinkovitosti pretoka zraka | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja maščob | A |
| Okvir plošče | Brez |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Plošča z vgrajeno napo |
| Glasnost | 64 dB |
| Širina | 80 cm |
| Energijski razred | A+ |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Miele & Cie. KG |
|---|---|
| Naslov | Carl-Miele-Straße 29, 33332 Gütersloh |
| Spletna stran | https://www.miele.si/ |
| Navodilo | https://www.miele.si/f/si/manuals-125.aspx |

