Nizek poličnik BERGEN
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Nizek poličnik BERGEN združuje praktičnost z estetsko preprostostjo, saj nudi dovolj prostora za shranjevanje in organizacijo, ne da bi pri tem obremenil videz prostora. S svojim minimalističnim slogom poskrbi za urejen in zračen ambient.
Značilnosti izdelka
- MDF in kovina v črni barvi za moderen in eleganten izgled.
Kolekcija BERGEN
Funkcionalno zasnovano sestavljivo pohištvo za dnevne sobe BERGEN bo dobro služilo svojemu namenu tudi po letih uporabe. Oblike elementov dopolnjujejo industrijski in domiselni elegantni detajli. Udobje domače dnevne sobe lahko s pohištvenim programom BERGEN v globoki Ash črni barvi prenesete tako v jedilnico kot tudi v pisarno. Uživajte toplo eleganco tega modernega ambienta in si sestavite svojo popolno kombinacijo pohištvenih elementov.
Elementi iz kolekcije BERGEN
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Barva | Črna |
|---|---|
| Globina | 27 cm |
| Višina | 114 cm |
| Material | MDF in kovina |
| Širina | 94 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |







