Omara za čevlje ARRAN
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Omara za čevlje ARRAN je kompaktna in elegantna rešitev za urejeno shranjevanje obutve, primerna za predsobe ali hodnike.
Značilnosti izdelka
- Eleganten minimalizem s praktičnim shranjevanjem in naravnimi lesenimi detajli.
- Pet elementov za optimalno organizacijo predsobe ali hodnika.
Omara za čevlje ARRAN
Omara za čevlje ARRAN združuje preprost dizajn in praktičnost, kar jo naredi idealno izbiro za vsak urejen vhodni prostor. S svojo kompaktno obliko se lepo prilega tudi manjšim hodnikom, hkrati pa ponuja dovolj prostora za osnovno shranjevanje obutve. V notranjosti se nahajata dve polici, ki omogočata pregledno razporeditev čevljev. Na vrhu omare je ravna površina, primerna za dekoracijo ali odlaganje manjših predmetov. Nevtralna oblika omogoča enostavno kombiniranje z drugimi pohištvenimi elementi.
- Dimenzije: širina 54,5 cm x višina 109,5 cm x globina 40 cm
Kolekcija ARRAN je popolna izbira za vse, ki iščejo elegantno in funkcionalno pohištvo za urejen dom. Združuje sodoben minimalističen dizajn z naravnimi lesenimi detajli in čistimi belimi površinami, kar ustvarja svetel in prijeten ambient. Elementi kolekcije – visoka omara, omara za čevlje, klop s shranjevalnim prostorom, ogledalom ter stenska obešalna plošča – so zasnovani za optimalno organizacijo predsobe ali hodnika. ARRAN ne navdušuje le z videzom, temveč tudi s praktičnostjo, saj ponuja dovolj prostora za oblačila, obutev in dodatke. Izberite svojo kombinacijo in ustvarite urejen, svetel ter funkcionalen vhodni prostor z brezčasnim karakterjem.
![]()
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Globina | 40 cm |
|---|---|
| Višina | 109,5 cm |
| Širina sedežne | 54,5 cm |
| Barva | Bela/črna |
| Predal | En predal |
| Polica za odlaganje | Da |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |




