SKU
1633691
Palični mešalnik GORENJE HBC804QW
56,99 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
19.00 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Palični mešalnik Gorenje HBC804QW z varčnim DC motorjem zagotavlja tiho delovanje in dolgotrajno vzdržljivost. Opremljen je s snemljivo mešalno nogo za enostavno čiščenje in kompaktno shranjevanje. Inovativno štirikrako rezilo iz nerjavnega jekla zagotavlja hitro in temeljito obdelavo sestavin.
Značilnosti izdelka
- Moč 800 W omogoča hitro in temeljito obdelavo sestavin.
- Inovativno štirikrako rezilo iz nerjavnega jekla zagotavlja dolgotrajno vzdržljivost.
- Enostavno čiščenje.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Globina | 6,5 cm |
| Višina | 39,7 cm |
| Prostornina posode | 0,5 l |
| Širina | 5,4 cm |
| Barva | Bela |
| Število hitrosti | Nastavljiva |
| Moč | 800 W |
| Vrsta mešalnika | Palični mešalnik |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |
